9. 2. Barová soutěž s De Kuyper. Hlavní cenou je 10 tisíc euro

9. 2. 2016

Autor: Michael Lapčík

 

Schiedam – Natočte s barovými kolegy zábavné video, postupte do finále v Holandsku a vyhrajte 10 tisíc euro. To je ve zkratce mezinárodní soutěž Bar Fight 2016, kterou pořádá nizozemský výrobce likérů De Kuyper. Čas máte do konce února.

 

DeKuyperBarFightNepotřebujete drahou audiotechniku a studiovou střižnu. Vystačíte si s mobilem a dávkou kreativity. V maximálně dvouminutovém šotu připravte zábavnou formou vlastní drink obsahující některý z likérů De Kuyper a nahrávku přes webový formulář odešlete pořadatelům. Výběr doprovodné hudby, prostředí a ustrojení hlavních hrdinů-barmanů je zcela na vás, komunikovat ale musíte anglicky. Zakázanými prvky jsou mladiství, násilí, zbraně a sexuální obsah.

 

Dvacítku nejsympatičtějších videí organizátoři vyvěsí na internet a nechají hlasovat veřejnost. O tom, kterých šest týmů postoupí do květnového finále konaného v nizozemském Schiedamu, rozhodne nápaditost snímku, kvalita koktejlu, množství obdržených hlasů a počet shlédnutí. (v poměru 40:30:15:15)

 

Nejlepší tým finálového klání, jehož průběh prozatím zůstává v utajení, získá odměnu 10 tisíc euro. Zajímavé je, že z účasti jsou vyloučeny všechny bary z USA. Přesná pravidla najdete zde.

 

 
Komentáře